Ana sayfa BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

2020

  • Tayfun Türk
    Mussanah Race Week Optimist Junior 1.si, Genel 4.sü
    BIOR Optimist Junior 1.si
  • Ata Türkoğlu
    BIOR Optimist Junior 1.si
  • Ege Naz Aydın
    Mussanah Race Week Optimist Genel Kızlar 1.si
    Junior Kızlar 1.si
  • Deniz Özgün
    Mussanah Race Week Optimist Kızlar 2.si

2019

  • Efe Ağan-Milli Sporcu
    TYF Yıldızlar Kupası Laser Standart Gençler 3.
    Laser Standart Gençler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
  • Osman Sanlı-Milli Sporcu
    100.Yıl Atürk Kupası Laser Standart Gençler Türkiye Şampiyonu
    Laser Standart Gençler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
  • Arencan Cömert -Milli Sporcu
    Laser Standart Gençler Dünya Şampiyonasında ülkemizi Temsil etti.
  • Oğuz Önal -Milli Sporcu
    Optimist Asya Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
  • Tayfun Türk -Milli Sporcu
    Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
    AbuDhabi Open Regatta’da milli takım ile ülkemizi temsil etti.
    11. NOA Regatta Optimist Junior 1.si
  • Ayla Poyraz
    11. NOA Regatta Optimist Kızlar 3.sü
  • Ata Türkoğlu
    11. NOA Regatta Optimist Junior 5.si
  • Didem Şahin
    11. NOA Regatta Optimist Junior Kızlar 5.si
  • Kaan Uçarer
    11. NOA Regatta 2009 doğumlular 3.sü
  • Maya Dilek
    11. NOA Regatta 2010 doğumlular 1.si

2020

  • Oğuz Önal – 2018 Kış Kupası Optimist Junior 1.si
    BIOR – Optimist Junior 1.si
  • Batu Özonur – Milli Sporcu
    Laser 4.7 Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil etti
    Laser 4.7 Türkiye Şampiyonu
  • Osman Sanlı – Milli Sporcu
    Laser 4.7 Avrupa Şampiyonasında Ülkemizi temsil etti
    2018 Kış Kupası Laser 4.7 3.sü
  • Efe Ağan – Milli Sporcu
    World Sailing Gençler Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
    Laser Radial Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etti
    2018 Kış Kupası Laser Radial 2.si
  • Kemal Ege Özgün
    BIOR – Optimist Genel 5.
  • Ayla Poyraz
    Bourgas Sailing Week Optimist Junior Kızlar 2.si
    Deniz Kızı Kupası Optimist Junior Kızlar 1.si
  • Lena Kısa
    Rodosto Cup Milli Takım sporcusu olarak yer aldı
    Deniz Kızı Kupası Optimist Junior Kızlar 2.si

2017

  • Efe Ağan
    Laser 4.7 Avrupa 9.su
    Laser 4.7 Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etti
    Laser 4.7 Türkiye 3.sü
  • Batu Özonur
    BIOR Genel 5.
  • Kemal Ege Özgün
    Milli Sporcu Ülkemizi Balkan Şampiyonasında temsil etti.
    BIOR – Genel 6. sı
  • Ataberk Erbektaş
    BIOR Genel 8. Si
  • Lena Erdil
    PWA World Tour – Slalom Bayanlar Rüzgar Sörfü 2. – Japonya
    PWA World Tour – Slalom Bayanlar Rüzgar Sörfü 3. – Güney Kore

2016

  • Efe Ağan
    Laser 4.7 Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.
    Laser 4.7 Türkiye 5.si
  • Kemal Ege Özgün
    Federasyon Kupasında Optimist genel 5.
    Rodosto Cup Optimist Genel 1.
  • Nilüfer Aldinç
    Optimist Türkiye Şampiyonası Bayanlar 3.
    Rodosto Cup Optimist Bayanlar 1.
  • Lena Erdil
    2016 Günye Kore PWA Dünya Kupasi – 1 inci
    IFCA Slalom Bayanlar Dünya Şampiyonu

2015

  • Özgür Deniz Güneş
    Rodosto Cup Laser Radial 1. Si
  • Efe Ağan
    Rodosto Cup Laser 4.7 Junior sınıfında 1.
  • Nilüfer Aldinç
    Rodosto Cup Optimist Bayanlar 2.si
    Uluslararası IGOR yarışlarında Optimist Bayanlar 3.sü
  • Zeynep Uyanık
    Uluslararası Rodosto Cup Laser 4.7 Bayanlar 1.si
  • Kemal Ege Özgün
    Ege Bölge Kupası Junior 3.sü ( 8-12 Nisan 2015 Urla )
  • Lena Erdil
    2015 Günye Kore PWA Dünya Kupasi – 2 inci
    2015 Yeni Kaledonia PWA Dünya Kupas – 3üncü
    2015 Almanya IFCA Dünya sampiyonasi – 1inci
    2015 PWA Dünya siralamasinda – 3üncü

2014

  • Mert Önder
    Optimist Avrupa Takım Şampiyonasında ülkemİzi temsil etmiştir. Milli Takım içinde yer aldığı Optimist sınıfında Avrupa Takım Şampiyonu olmuştur.
    Ülkemizi Optimist Avrupa Şampiyonasında temsil etmiştir.
    Dutch Youth Regatta’da ülkemizi temsil etmiştir.
  • Anıl Çetin
    Laser Radial Gençler Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etmiştir.
    Laser Radial Gençler Türkiye Şampiyonu olmuştur.
  • Lena Erdil
    2014 Türkmenistan PWA Dünya Kupas – 3üncü
    2014 Türkiye PWA Dünya Kupas – 3üncü
    2014 Yeni Kaledonia PWA Dünya Kupas – 2inci
    2014 PWA Dünya siralamasinda – 2inci
    2014 Portegiz IFCA Dünya sampiyonasi – 2inci

2013

  • Anıl Çetin
    Laser 4.7 Dünya Şampiyonu olmuştur.
    Laser 4.7 Laser Şampiyonu olmuştur.

2012

  • Anıl Çetin
    Ülkemizi Balkan Şampiyonasında temsil etmiş Laser 4.7 sınıfında Balkan 3.sü olmuştur.
    İzola Spring Cup Laser 4.7 sınıfında 1. olmuştur.
  • Özgür Deniz Güneş
    Optimist Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etmiştir.
    Balkan Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmiştir.

2011

  • Anıl Çetin
    Trofeo Marcello Campobasso Optimist sınıfında 1. Olmuştur
    29. Lake Garda Meeting Optimist sınıfında 29. Olmuştur
    Optimist sınıfında Türkiye 3.sü
  • Mert Önder
    18. Marcello Campobasso Trofesinde Junior (12 yaş altı) kategorisinde Avrupa 3. Olmuştur.

[pb_builder]