İKİNCİ DÖNEM KURSUMUZ TAMAMLANDI

Temmuz 14, 2017

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi tarafından her yaz düzenlenen yelken kurslarının bu seneki ikinci dönemi tamamlandı.
İçmeler mevkiinde bulunan B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörleri tarafından Bodrumlu ve yaz tatillerini Bodrum’da geçiren öğrenciler için verilen kurslarda yeni yelkencilere denizi sevdirerek temel denizcilik ve yelkencilik bilgileri öğretiliyor. Yaz boyunca 6 dönem düzenlenecek kursların ikincisi 3-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenirken, eğitimlerini tamamlayan yeni yelkencilere kurs bitiminde düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.
İkinci dönem kursuna katılan öğrenciler yelken ile tanışmanın ve dümene geçmenin heyecanı ile kursu tamamladı. Yeni yelkenciler düzenlenen tören ile sertifika almanın heyecanını yaşarken, yeni yelkencilerin aileleri de çocuklarının bu mutlu gününe ortak oldu.
B.B. Bodrumspor tarafında düzenlenen kursların 3. Dönemi 17-28 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Üçüncü dönem için kontenjanların dolduğu öğrenilirken, 4. Dönem kurslar 31 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasından düzenlenecek.

RÜZGARIN KIZI YİNE BİRİNCİRÜZGARIN KIZI YİNE BİRİNCİ